dijital-gulus Dijital Gülüş Tasarımı ve Hollywood Smile

DİJİTAL GÜLÜŞ TASARIMI ve HOLLYWOOD SMILE

Günümüzde adından sıkça söz ettiren ve dünyada Hollywood Smile adıyla tanınan dijital gülüş tasarımı mükemmel bir diş görünümü yakalamak isteyenlerin tercih ettiği bir diş estetiği yöntemidir. Diş sorunları nedeniyle gülümsemekten çekinen, sosyal çevresinde ağzını gizlemek zorunda kalan birçok hastamız dijital gülüş tasarımlarından sonra düzgün ve parlak dişlere kolayca kavuşabilmektedir. Bu da hastamızın yaşamına çok daha pozitif devam etmesini ve özgüvenini tekrar kazanmasını sağlamaktadır. Dijital gülüş tasarımı Mardin ilimizde bulunan merkezimizde, uzman hekimlerimiz tarafından teknolojik araçlarımızla birlikte uygulanmaktadır.

Dijital Gülüş Tasarımı Nedir?

Diş bozukluklarının yanında diş eti düzenlemesinin yapılmasını sağlayan dijital diş tasarımı hastanın hayalinde olan görünümü yaşamına kazandırmak için uygulanan modern bir tedavi şeklidir. Mardin diş tedavi ünitelerimize başvuran birçok hastamız hekimlerimizle birlikte en iyi diş tasarımı seçeneğine karar vererek kısa sürede arzu ettiği gülüşe kavuşabilmektedir. Dijital Gülüş Tasarımı sürecinde hastanın yüz yapısı incelenir. En iyi gülüşü kazandırmak için dudak yapısı, diş etleri, yüz simetrisi, dudak çizgileri ve yaşı göz incelenerek en etkin tedavi yöntemi önerilir.

dijital-gulus-hollywood-smile Dijital Gülüş Tasarımı ve Hollywood Smile
Dijital Gülüş Tasarımı ve Hollywood Smile

Dijital Gülüş Tasarımı Hollywood Smile Nasıl Yapılmaktadır?

Hollywood smile adıyla bilinen diş estetiği yöntemi uygulanırken çoğunlukla bilgisayar ortamından ve özel yazılımlardan yararlanılır. Muayene sonrasında hastamızın ağız ve yüz yapısı 3D olarak bilgisayar ortamına aktarılır. Dijital ortamda istenilen görünümün bir modeli oluşturulur. Hasta ve hekim bu modelde istenilen düzenlemeleri yaparak tedaviye son şeklini verir.

Dijital Gülüş Tasarımı Yöntemleri Nedir?

Hastamızın istediği model belirlendikten sonra gerekli tedavi başlatılır. Uygulanan yöntemler arasında; diş eti estetiği, diş şekillerinin düzenlenmesi, bozuk diş tedavisi, diş boşluğu kapama işlemi, diş beyazlatma tedavisi, dolgu veya implant işlemleri, kanal tedavileri ve gerekliliğe göre botoks gibi ekstra çözümler yer alır. Yukarıda bazılarını sıraladığımız uygulamalar hastadan hastaya değişiklik gösterebilir. Bundan dolayı dijital gülüş tasarımı süresi kişiye göre belli olmaktadır. Dijital gülüş tasarımı fiyatı da aynı şekilde farklılıklar gösterebilir.

Mardin Dijital Gülüş Tasarımı Hollywood Smile Hizmetimiz

Güçlü kadromuz ve modern tıbbi araçlarımızla hizmet vermekten mutluluk duyduğumuz güzel ilimiz Mardin’de dijital diş tasarımı veya diğer diş estetiği yöntemlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayabilir veya merkezimizde misafirimiz olabilirsiniz.