Mardin’de tam donanımlı olarak hizmete giren Özel Daradent Ağız ve Diş Sağlığı merkezinin görkemli bir açılış yapıldı. Daradent sayesinde vatandaşların diş tedavileri için şehir dışına çıkmalarına gerek kalmayacak.

Mardin’e uzun yıllardır hizmet eden Diş Hekimleri Hüseyin Yıldırım ve Mahmut Özel birçok yeniliğe imza atan, diş ve ağız sağlığı alanında her türlü ihtiyaca cevap verebilecek beş yıldızlı bir poliklinik kazandırdı.

Donanımıyla dikkat çeken yüksek teknolojik alt yapısı, uzman kadrosu, modern ve ferah ortamıyla farkını ortaya koyan Özel Daradent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, ağız ve diş sağlığı konusunda birçok ilke imza atıyor.

Ağız ve diş sağlığı konusunda ülkemizde ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek büyük bir yatırıma imza atan Daradent, sürekli kendini güncelleyebilecek alt yapısıyla da öne çıkıyor.

Mardin Merkez’ de ilk dijital 3 boyutlu görüntüleme sistemi olan Dental Tomografi ve ilk 3 boyutlu ağız içi tarayıcı sistemini hayata geçiren Daradent, ilk Dijital Anestezi cihazıyla diş tedavisi fobisi olan hastaların yüzünü güldürüyor.

 

İlginizi Çekebilir:  İmplant Tedavisi Ne Kadar Sürer?


 

Kaynak: https://www.mardinlife.com/mardinde-bir-ilk-bes-yildizli-daradent-acildi.html