Kurumsal - Daradent - Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Kurumsal

Kurumsal

Özel Daradent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Polikliniğimiz, diş hekimliğinin tüm branşlarının uygulandığı bir merkezdir.

Ağız ve diş sağlığı genel sağlık fonksiyonlarının kalitesi açısından önemli olup, vücut sağlığını en çok etkileyen faktörlerin başında gelmektedir. Zamanında teşhis ve tedavi edilmeyen ağız ve diş hastalıkları, hayati önem taşıyan organlarımız için sürekli bir tehdit oluşturmaktadır.

Ağız ve diş sağlığında erken tanı ve tedavi hem sağlık hem de sosyal ve ekonomik yönden büyük önem taşır. Sağlıklı bir yaşam için ağız ve diş sağlığınıza gereken önemi gösteriniz.

Bu bağlamda Mardin merkez e ilk Dental tomografi ve Ağız içi tarayıcı cihazı kazandırdık. yenilikleri halkımıza kazandırmaya devam edeceğiz.

Hayata gülümseyin.:)

Misyonumuz

Ulaşılabilir ve Kaliteli Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetlerini Global Sağlık Hizmetleri kapsamında tüm Dünya’ya sunmak. Hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Vizyonumuz

Diş hekimliğinin uzmanlık dallarından aldığı gücü kurumlarımızda en efektif şekilde değerlendirerek belirlediğimiz vizyon için sağlam adımlarla ilerlemek. Koruyucu ve tedavi edici Diş Hekimliği hizmetlerini, ileri düzeyde çağın gerektirdiği teknolojik imkanlarla, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmaktır.